Høiås Night & Day Cup 2013-2014

Påmelding til Høiås Trimtex Night Cup og Høiås Saucony Day Cup legges ut fortløpende i Eventor!

Høiås Day & Night Cup Sammenlagtresultater, og topp 3 i hver klasse ble:

  Vinner  2. plass 3. plass  
Herrer:  Magne Dæhli  Olav Lundanes Fredrik Eliasson 101 deltagere
Damer:  Eva Jurenikova  Kine Hallan Steiwer Sabine Rothaug  68 deltagere
Gutter:  Peter Nordbrøden  Olav M. Schmitt Gran  Trygve K. Løvli  21 deltagere
Jenter:  Hedda Raadal Bjørlo Idun K. F. Olaussen Gina Granstedt  19 deltagere
Andre Jan Granstedt Bjørn Axel Gran Sven Simonsen  32 deltagere

Regler for cupene er her. (ikke oppdatert for endringer til en cup)

* Score i sist løp - Gjennomsnitt av fullførte løp (& blant top 25)

trimtex-logo                                     saucony

Løp Type Dato Sted Innbydelse / Resultater Vinnere  Rettet tid GPS Live Tracking  3dRerun
1 Natt 08.11.2013 Høiås nord (Hemmelig) Resultat
H:Erik
D:Ida
G:Peter
J:Gina
  Alle klasser     
2 Natt 15.11.2013 Ertemoen Resutat eventor / Prolog / Jaktstart / Tider jaktstart
H:Marcus
D:Ida
G:Peter
J:Gina
(Kjetil B 51:57) Prolog / Final Prolog / Final
3 Natt 22.11.2013  Nylende

Resultat

H:Olav
D:Ida
G:Peter
J:Marie
(Erik A. 41:14) A-løyper  
4 Dag 30.11.2013  Lindtjern Resultat
H:Olav
D:Mari
G:Trygve
J:Idun
(Bjaxel 1:28:15) Lang+Kort 3d rerun
5 Natt 13.12.2013 Akselås  Resultat
H:Olav
D:Eva
G:Marcus
J:-
  Alle klasser 3d rerun
6 Dag 15.12.2013 Olaåsen  Resultat
H:Olav
D:Eva
G:Peter
J:-
  Alle klasser 3d rerun
7 Natt 11.01.2014 Fredrikstadmarka  Resultat
H:Sigve
D:Kine
G:Peter
J:-
     
8 Natt 17.01.2014 Ekås Resultat
H:Emil S.
D:Mari
G:Peter
J:-
  Lang, Kort  
9 Dag 19.01.2014 Svalerød Resultat
H:Magne
D:Kamilla
G:Peter
J:-
Aktiv = Fullført

Lang, Kort

 
11 Natt 08.02.2014  Åsekjær Resultat
H:Emil
D:Ida
G:Vegard
J:Hedda
Anne H. & Per O.
Bonus strekk
   
12 Natt 28.02.2014  SOL-hytta Resultat
H:Olav
D:Eva
G:HåkonØS
J:IngvildRN
    Kart for GPS 
14 Dag 02.03.2014  Kasen Resultat
H:Olav
D:Vendula
G:HåkonØS
J:IdunKFO
     
13 Natt 07.03.2014  Velund Resultat
H:Fredrik
D:Emma
     
10  Finale  28.03.2014   Lindtjern  Resultat
H:Magne
D:Hanna
G:Vegard
J:IdunKFO
     

(Små endringer av datoer og antall løp vil sannsynligvis skje)

Tittelfilter     Vis antall 
Nr. Artikkeltittel Skribent Treff
1 Resultater Porsnes Indoor Ultimate Experience 381
2 Resultater Høiås Trimtex Night Cup - HDNC 8 434
3 Finale i Høiås Trimtex Night Cup 401
4 Finale i Høiås Saucony Day Cup 461
5 Liveresultater fra Høiås Trimtex Night Cup 4 436
6 Online resultater fra Høiås trimtex Night og Saucony Day Cups Marius Bjugan 424
7 Vinterlig Night Cup Marius Bjugan 430